Üniversite hakkında!

NorthWest Üniversitesi mükemmellik, yaratıcılık ve öğrenme yenilikçi bir yaklaşım için bilinen bir ISO 9001 sertifikalı, 19 farklı ülkede kampüs ve temsilciliği bulunan uluslararası bir üniversitedir.

Gelişen ve globalleşen dünya şartlarında, kariyer çalışmalarının bütünlüğünü sağlamak amacı ile kampüsünde, uzaktan eğitim ve birçok yönetim programı ile hizmet vermektedir. University of NorthWest, güçlü bir toplumun en önemli yapı taşı olan eğitimde fırsat eşitliğini misyon edinmiştir.

Farklı ülkelerin Milli Eğitim Bakanlıklarında ve Yüksek Öğretim Kurumları tarafından akredite edilmiş olan Üniversitemiz Bir Dünya Üniversitesidir.

ABD Texas da bulunan yönetim kampüsü ve İngiltere Londra da bulunan kampüsler ve farklı ülkelerde bulunan temsilciliklerle eğitim anlayışını tüm dünyanın kabulleneceği şekilde büyütmektedir.

 

Herkes için iyi bir eğitim BURADA!

size nasıl yardımcı olalım?

Üniversitemiz hakkında tüm merak ettikleriniz için iletişime geçebilirsiniz!

We were amazed by how little effort was required on our part to have Consulting WP prepare these materials. We exchanged a few phone calls and e-mails, and they… handled the rest.

placeholder
Amanda Seyfried
Student, Arcade Systems

Lisans ProgramlarımızTüm lisans bölümlerimiz sizleri bekliyor...

Yüksek Lisans ProgramlarımızTüm yüksek lisans/master bölümlerimiz sizleri bekliyor...

Doktora ProgramlarımızTüm doktora (Phd) bölümlerimiz sizleri bekliyor...

Hemen ön başvurunuzu yapın! Sınırlı sayıdaki Türkiye kontanjanından yararlanın!...